
Ukończyła studia magisterskie z pedagogiki (Uniwersytet Łódzki), podyplomowe studia z psychologii i antropologii (Akademia Ignatianum w Krakowie) oraz podyplomowe studia z duchowości (Katolicki Uniwersytet Lubelski). Obecnie jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Studium Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.
Doświadczenie terapeutyczne w pracy z pacjentem zdobywała odbywając staże w Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP w Łodzi dla osób przewlekle chorych psychicznie, w Stowarzyszeniu MONAR Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Łodzi oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Centrum Zdrowia Psychicznego w Konstancinie-Jeziornej.
Pracuje w podejściu integratywnym, korzystając głównie z dorobku nurtu psychodynamicznego oraz terapii schematów, dostosowując narzędzia pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Psychoterapia jest dla mnie okazją do stworzenia bezpiecznej przestrzeni, aby podjąć próbę nadania sensu temu, co wydaje się bezsensowne; aby spróbować zrozumieć to, co wydaje się nie do zrozumienia; aby w sobie znaleźć siłę do zmierzenia się z tym wszystkim, co wydaje się nie do uniesienia; aby ukoić ból, zrozumieć siebie i ulżyć cierpieniu.
